tedxkyiv-case
tedxkyiv-case
tedxkyiv-case
Про враження нашої команди, підготовці конференції і про те, яку роль презентації грають в конференціях такого масштабу

У Києві пройшла десята ювілейна конференція TEDxKyiv.

Вперше конференція тривала два дні, зі сцени прозвучало безліч надихаючих ідей від 27 спікерів. Тисячі відвідувачів, велика команда волонтерів та організаторів забезпечили крутий нетворкінг, спілкування і атмосферу.

Команда Reprezent не залишилася осторонь. Ми побачили захід як з боку гостей - спілкувалися в перервах між виступами, пробували себе в ролі VR-художників, так і з боку організаторів. Нашим завданням було зробити презентації для всіх спікерів і запускати презентації під час конференції.

Поділимося нашими враженнями в цій статті.

Фотоархів

tedxkyiv-case

Що таке TED(x)?

TED - некомерційна організація, яка поширює круті ідеї по всьому світу в формі 18-хвилинних виступів спікерів.Ideas worth spreading - так говорить слоган TED.
Абревіатура TED означає Technology, Entertainment, Design, але виступи можуть покривати абсолютно різні теми - від астрономії до поезії. Світові TED конференції проходять один або два рази на рік.

Є і локальні конференції, вони називаються TEDx. Їх пройшло набагато більше, на сьогодні було проведено більше 27 тисяч TEDx-конференцій по всьому світу.

В Україні проходить багато TEDx конференцій, але TEDxKyiv - найбільша з них. Цього року конференція TEDxKyiv тривала два дні замість звичного одного. Це пов'язано з отриманням більш крутої ліцензії, яких удостоїлися всього 50 головних організаторів TEDx по всьому світу.

tedxkyiv-case
tedxkyiv-case
tedxkyiv-case
tedxkyiv-case
Найкраще атмосферу TEDx зможе передати ролик, який показують спочатку кожної конференції.
tedxkyiv-case
tedxkyiv-casetedxkyiv-casetedxkyiv-reprezenttedxkyiv-casetedxkyiv-case

Коли виникла любов між Reprezent і TEDxKyiv?

2014
2015
2016
2018
tedxkyiv-case

Все почалося в 2014 році. Як тільки з'явився reprezent, у нас не було сформованої місії та візії. Але одну річ ми знали напевно - хочемо стати партнерами TEDxkyiv і робити презентації для спікерів.

Ми були закохані в TED задовго до Reprezent, багато TED виступів вплинули на наше життя в кращу сторону. Ми ніяк не могли допустити, щоб спікери конференції такого рівня виступали з жахливими презентаціями.

Тому через місяць після офіційного появи Reprezent, Саша (співзасновник і CEO Reprezent) подзвонив Роману Зінченко (головному в команді підготовки спікерів TEDxKyiv`2014) і сказав, що ми готові робити круті презентації для спікерів.
Роман поставився до нас трохи скептично, але в підсумку дав нашій команді шанс. І ми не підвели.

З тих пір пройшло вже чотири роки, і наша команда робила презентації для всіх спікерів на 4-х конференціях TEDxKyiv, двох конференціях TEDxKPI і TEDxKyivWomen. З одного боку нам вийшло влитися в команду TEDxKyiv випадково, а з іншого - ми завжди до цього прагнули і у нас вийшло.

Підтримка конференцій TEDxKyiv - частина культури команди Reprezent, це наша pro bono робота, від якої ми по-справжньому кайфуємо.

Участь Reprezent в TEDxKyiv в числах

Трохи статистики, куди ж без неї?!
tedxkyiv-case

4 роки

Команда Reprezent допомагає готувати спікерів і робить презентації
tedxkyiv-case

2 години

Середній час сну у команди протягом двох днів до конференції
tedxkyiv-case

43 презентації

Зроблено для всіх TEDxKyiv конференцій
tedxkyiv-case

22 слайди

Середній розмір презентації
tedxkyiv-case

For 4 years

tedxkyiv-case
Reprezent team has helped prepping speakers and making presentations

43 presentations

tedxkyiv-case
Were created for TEDxKyiv conferences

2 hours

tedxkyiv-case
Each of our team members gets sleep at night during two days before the conference

22 slides

tedxkyiv-case
An average presentation takes up
tedxkyiv-case
tedxkyiv-case

Чому на конференціях рівня TEDxKyiv презентації грають важливу роль?

На конференціях TEDxKyiv завжди було близько 300-500 людей (а в цьому році - 1000). Всі сидять в темному залі в очікуванні нової проривної ідеї. У всьому залі підсвічується тільки червоний килим посеред сцени. Виходить спікер, починає свою промову і включає перший слайд. І тут є два варіанти розвитку подій:

1) це буде слайд, який викликає зневіру;
2) або це буде такий слайд, на який приємно дивитися.
tedxkyiv-reprezenttedxkyiv-reprezent
tedxkyiv-case

Зрозуміло, в виступах слайди відіграють допоміжну роль. Головний - спікер і його ідеї.

Але давайте уявимо, що ми сидимо в залі, слухаємо спікера, уважно дивимося на нього. Якщо сидіти десь в десятому ряду, самого спікера видно не дуже добре, а ось екран зі слайдами за його спиною видно добре. І слайди будуть значно впливати на те, як ми будемо сприймати все виступ.

Дизайн завжди викликає емоції. Поганий дизайн може викликати негативні емоції, тоді і до виступу в загальному ми будемо налаштовані в кращому випадку нейтрально, в гіршому - негативно.

У той же час, хороший дизайн може допомогти налаштувати позитивно до виступу.

Ми віримо, що хороші презентації - це важливо! Наша команда намагається, щоб аудиторія переживала максимально крутий досвід під час конференції.

Наші враження про TEDxKyiv'18

tedxkyiv-case

Найбільше вразила на конференції сама атмосфера, все мотивовані, готові змінюватися самі і змінювати на краще все навколо, неважливо, стосується це архітектури, бізнесу або екології. Найбільш яскравими та незабутніми спікерами для мене стали Куба Снопек, Андраш Арата і Геннадій Мохненко.

Олена Переяславець
Дизайнер Reprezent
tedxkyiv-case

Для мене TEDxKyiv 2018 - це нові знайомства, ідеї та емоції. Це точно варто того, щоб витратити свої вихідні, адже час, витрачений з користю, не рахується витраченим. Тим більше, якщо ти встиг сфотографуватися з легендарним людиною-мемом «Hide the pain Harold». Його виступ запам'ятався найкраще. З нетерпінням чекаю наступного TEDxKyiv і впевнений, він буде ще крутіше.

Андрій Летницький
Контент менеджер Reprezent
tedxkyiv-case

Мені сподобалась сама концепція поєднання минулого і майбутнього, а також те, як спікери конференції балансували між цими полюсами упродовж доповідей. Найбільше запам'ятались виступи Куби Снопека та Леоніда Остальцева: дуже надихаючі та оптимістичні. Приємно, що організатори потурбувались про активності поза конференцією. Коли б ще я розмальовувала плакат гуашшю?

Аня Григор'єва
Аккаунт менеджер Reprezent
tedxkyiv-case

Враження від TEDx залишилися вкрай позитивні. Зазнав різний спектр емоцій — від радості до співчуття, — але в основному я сміявся і захоплювався. Пару раз поміняв свою точку зору, подивившись на речі очима виступаючих.

Денис Юдин
Іллюстратор Reprezent
tedxkyiv-case

Ми багато працювали над презентаціями, мало спали, і м'яко кажучи — дуже втомилися. Але результат того вартий і це радує.

Антон Росенко
Операційний директор Reprezent
tedxkyiv-case

Мені подобаються конференції TEDx за нетворкінг. Тільки що крутий спікер виступав на сцені, а вже на каву-брейк можна з ним спокійно поспілкуватися про життєві цінності. Звичайно ми з багатьма спікерами взаємодіємо і до конференції, але все ж можливість спілкування під час конференції є у кожного.

Андрій Приходченко
Креативний директор Reprezent
tedxkyiv-case
tedxkyiv-case

Улюблені слайди
та деякі фото з виступів