Qurdh Al Hail Presentation

Презентація бренду з ОАЭ
Опис проєкту
У нас є клієнт з ОАЕ, Mishal AlMarzouqi, який часто звертається за розробкою презентації.

Цього разу Mishal прийшов замовити презентацію на місцевий конкурс стартапів і ініціатив. Місія цього конкурсу - показати культурну спадщину Еміратів по всьому світу.

Так як проект Mishal за всіма критеріями підходив на конкурс, йому потрібен був симпатичний дизайн презентації для показу суддям і потенційним інвесторам.

У чому суть проекту Mishal? Його мама - художниця, і одного разу у неї виникла ідея: чому б не поєднати парфуми і традиційні еміратських малюнки?
Так вони з сином розробили серію парфумів, на етикетках яких були її малюнки. У кожного покупця буде витвір мистецтва, яке не тільки виглядає красиво, але і має практичний сенс як парфум.

Після цього ідея розширилася, і через якийсь час вони найняли більше 50 художників з ОАЕ для оформлення пляшок з духами, а також почали співпрацювати з провідними парфумерними виробниками.

Про все це потрібно було розповісти в презентації.
Завдання
Зробити красиву і стильну презентацію, в якій сучасність плавно перепліталася б з минулим і традиційними арабськими мотивами.
ПРОЦЕС
РоБОТи
Спочатку, у клієнта була місія, стара презентація в PowerPoint з фотографіями і чіткі вимоги від організаторів конкурсу, що має бути в презентації.

Відштовхуючись від цих вимог, ми сформували ряд питань, відповівши на які, клієнт дав нам базу інформації, з якою ми потім працювали.

Поліпшили текст, сформували структуру. Провели невеликий ресерч за можливостями масштабування для клієнта і приступили до дизайну.
що зроблено
Збір і доопрацювання контенту від клієнта, створення структури презентації, розробка презентації (дизайн і анімацію).
Деякі слайди презентації
Презентація з анімацією
Інші наші роботи
Хочете замовити презентацію?
Опишіть ваш запит і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом, щоб підказати як ми можемо допомогти
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних.
Угода користувача Reprezent.