СТВОРЮЄМО POWERPOINT ПРЕЗЕНТАЦІЇ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ
|

Існує стереотип, що презентації у PowerPoint — це моветон, що інструмент давно вичерпав себе. Ми часто отримуємо запити «зробити презентацію круто, а не як у PowerPoint». Найцікавіше, що ми робимо круто. І робимо круто саме в PowerPoint. Уже понад 20 років PowerPoint — один із головних інструментів для створення презентацій.

Наші дизайнери презентацій використовують можливості цієї програми з розумінням того, як той чи інший ефект впливає на сприйняття інформації аудиторією. Адже головне завдання презентації — допомогти донести інформацію.

Наше PowerPoint портфоліо

Показати більше

Процес роботи

1
2
3
4
1
Бриф

Ви заповнюєте бриф і надсилаєте матеріали для презентації. Ми вивчаємо вхідну інформацію, готуємо запитання і зустрічаємося з вами в Києві або зв'язуємося у скайпі для детального обговорення проекту.

2
Робота з контентом

Аналізуємо отриману від вас інформацію, щоб побудувати чітку структуру презентації і написати зрозумілі й логічні тексти.

3
Стилістика та дизайн

Створюємо мудборд із добіркою картинок і тестові слайди, щоб показати загальний напрямок презентації та її майбутній настрій.

Після затвердження стилістики переходимо до верстки й анімації слайдів, якщо це необхідно.

4
Готова презентація

У підсумку ви отримуєте PowerPoint презентацію з можливістю редагування, вихідні файли у форматі PSD/AI та шрифтові файли.

Терміни

У середньому дизайн PowerPoint презентації до 15 слайдів займає 7–10 робочих днів. У разі термінових проектів працюємо в оперативному режимі з коефіцієнтом вартості 1,3–1,5 залежно від термінів і складності проекту.

Презентація PowerPoint підходить для:

icon

виступу перед аудиторією

check-icon

показу слайдів на особистих зустрічах

check-icon

розміщення на сайті

check-icon

надсилання поштою

Ми рекомендуємо PowerPoint, якщо вам потрібно створити:

check-icon

презентацію для підтримки вашого виступу на конференції

check-icon

квартальний або річний звіт

check-icon

внутрішню презентацію для навчання персоналу

check-icon

комерційну пропозицію

check-icon

презентацію про компанію або продукт

check-icon

презентацію для залучення інвестицій — pitch deck

ba