Prezi NEXT

Динамічні та нелінійні презентації

reprezent-icon

ДОСЛІДЖЕННЯ СВІДЧАТЬ, ЩО ВЗАЄМОДІЯ З ПОТЕНЦІЙНИМ КЛІЄНТОМ — ЦЕ ОДИН ІЗ КРАЩИХ СПОСІБ ЗДІЙСНИТИ ПРОДАЖ

Schultz, M. & Doerr, j. What sales winners do differently. Rain group.

Наше Prezi портфоліо

Показати більше

Процес роботи

1
2
3
4
1
Бриф

Ви заповнюєте бриф і надсилаєте матеріали для презентації. Ми вивчаємо вхідну інформацію, готуємо запитання і зустрічаємося з вами в Києві або зв'язуємося у скайпі для детального обговорення проекту.

2
Робота з контентом

Аналізуємо отриману від вас інформацію, щоб побудувати чітку структуру презентації і написати зрозумілі й логічні тексти.

3
Стилістика та дизайн

Створюємо мудборд із добіркою картинок і тестові слайди, щоб показати загальний напрямок презентації та її майбутній настрій.

Після затвердження стилістики переходимо до верстки й анімації слайдів, якщо це необхідно.

4
Готова презентація

У підсумку ви отримуєте Prezi Next презентацію, вихідні файли у форматі PSD/AI.

Терміни

У середньому дизайн Prezi Next презентації до 15 слайдів займає 7–10 робочих днів. У разі термінових проектів працюємо в оперативному режимі з коефіцієнтом вартості 1,3–1,5 залежно від термінів і складності проекту.

Презентації Prezi Next підходять для:

розміщення на сайті — легко вбудовуються прямо на сайт

виступу перед колегами, коли потрібна нелінійна презентація

показу слайдів при особистих зустрічах

FAQ

Що таке conversational presenting?

Conversational presenting — це діалог з аудиторією, коли презентація підлаштовується під діалог. Нелінійність Prezi Next дозволяє вільно переміщуватися між різними розділами презентації, показуючи тільки ту інформацію, яка актуальна для аудиторії. Забудьте про перегортання 20-ти слайдів, поки перейдеш до якогось конкретного, про який запитала аудиторія.

Які можливості Prezi Next?

Prezi презентації можуть викликати WOW-ефект у вашої аудиторії, адже переміщення та зміна ракурсів перегляду дуже відрізняються від звичних переходів між слайдами. У презентації Prezi є нескінченне робоче полотно, на якому ви можете розставляти слайди та зв'язки між ними як вам заманеться. За рахунок цього можна показати перехід від загального до конкретного (наприклад, показати загальну структуру проекту, а потім наблизитись і в деталях показати кожну складову). Також можна показати таймлайн — розвиток у часі за рахунок переміщення при перегляді. За рахунок нахилу ракурсу перегляду можна відобразити зростання або спадання, коли це потрібно у вашій історії. Ми можемо зробити з Prezi презентації відео, яке може бути розміщено на вашому сайті або Youtube-каналі. Prezi презентацію також можна вбудувати прямо у ваш сайт, і користувач буде сам керувати перемиканням слайдів (що залучає більше відвідувачів і створює ефект інтерактивності).

У чому відмінність Prezi від PowerPoint?

Основна відмінність Prezi від PowerPoint — це ефекти повороту ракурсу перегляду, переміщень і масштабування. Також у Prezi Next легко створювати нелінійні переміщення між слайдами, що в старих версіях PowerPoint досить складно реалізувати.
В оновленні PowerPoint 365 нелінійні переміщення вже реалізовані простіше — мабуть, творці PowerPoint вирішили в цьому не відставати від Prezi.
In PowerPoint 365 update, creating non-linear movements are much easier, apparently, the creators of PowerPoint decided to keep up with Prezi in this.

Звідки в команди Reprezent досвід створення крутих Prezi презентацій?

Олександр, CEO Reprezent, протягом року був представником компанії Prezi в Україні (Prezi Campus Ambassador 2013–2014). За цей рік він зміг добре розібратися в можливостях Prezi та організував безліч івентів із навчання роботи в Prezi.

Пізніше він збагатив цим досвідом нашу команду. За 3,5 роки роботи ми створили понад 100 Prezi презентацій.
This experience he later brought to our team, and in these 4 years of work we have created more than 100 Prezi-presentations.

Prezi Next працює на шаблонах. Чи потрібно мені наймати дизайнера Prezi, якщо я можу зробити презентацію самостійно?

Prezi Next спрощує життя користувачам, оскільки ви можете просто вибрати шаблон і заповнити його своїм контентом. Однак, якщо ви хочете застосувати в Prezi Next власний дизайн або бренд компанії, це може бути складно. Хороший консультант Prezi може допомогти вам отримати максимальну віддачу від Prezi, як з точки зору дизайну, так і з точки зору реалізації на сцені. Тож у випадку важливих проектів буде гарною ідеєю найняти дизайнера Prezi.