Вакансія
Дизайнер презентацій
(проєктна робота, віддалено)
Привіт!

Ми — компанія по дизайну презентацій Reprezent. Вже 6 років створюємо презентації різного рівня складності для українських і зарубіжних компаній, стартапів, спікерів на конференціях. Серед наших клієнтів — JTI, KIVI, AEQUO, SalesForce.

Ми шукаємо дизайнерів на віддалену роботу з гнучким графіком та попроєктною оплатою, яким цікаво робити класні презентації в PowerPoint. У нас є дизайнери в штаті, але іноді замовлень приходить занадто багато, тому потрібна додаткова допомога.

Чому ця роль важлива для Reprezent?
Ця роль є основною для нашої команди. Ми не просто створюємо «красиві картинки», ми створюємо слайди, які допомагають людям ділитися своїми ідеями, робити їх більш зрозумілим як для аудиторій в 500-1000 чоловік, так і для окремих компаній і людей, які приймають рішення. Ми вчитуємось в текст на слайдах, вникаємо в суть діяльності наших клієнтів, багато їх розпитуємо про незнайомі терміни і концепції, спрощуємо їх думки і пропонуємо креативні візуальні рішення.

Навички:
— розбиратися з контентом на слайдах;
— пропонувати ідеї візуалізацій, шукати нестандартні рішення, уникати очевидних ідей;
— знати що таке інтерліньяж, трекінг, довжина рядка і як вони впливають на читабельність тексту. Вміти застосовувати ці знання на практиці;
— звертати увагу на деталі: вирівнювати всі елементи по сітці на слайдах, ставити правильні лапки в текстах, знати різницю між дефісом, коротким тире і довгим тире;
— розбиратися в Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
— робити презентації в PowerPoint, добре розбиратися в цьому інструменті. Чому це важливо ми писали тут.

Вимоги:
— уміння працювати в PowerPoint (або Keynote);
— знання англійської не нижче рівня upper-intermediate (B2);
— аналітичний склад розуму;
— повага до дедлайнів.

Просимо надіслати:
— резюме;
— портфоліо;
— пару презентацій в PowerPoint в .pptx форматі.
E-mail
Ім*я
Прізвище
Телефон
CV
Лінк на портфоліо